Fotogalerie

S knížkou je zábava

Setkání s Lenkou Tillichovou a panem Knížečkou proběhlo 16.9. ve venkovním prostoru na terase Panského dvora. Děti se seznámily se spoustou básniček a rýmováním a zapojily se také do různých aktivit. Projekt BOOKSTART, v rámci kterého se program uskutečnil, motivuje rodiče k předčítání dětem od nejútlejšího věku. 

Pasování druháčků na čtenáře knihovny

Ve dnech 10. a 11. 9. 2020 proběhlo v naší knihovně slavnostní pasování druháčků obou ZŠ na čtenáře knihovny. Ukončilo projekt Knížka pro prvňáčka, ke kterému se naše knihovna ve spolupráci se školami připojila v loňském roce. Děti pasovala královna z knižního království a kromě čtenářského průkazu dostaly také knihu, která byla vydána speciálně pro tento projekt. 

Baťův kanál - ukončení 6. ročníku

Středa 10. června - plavba mezi kapkami deště - ukončení 6. ročníku Akademie

Slavnostní vyhlášení Čtenáře roku

4. března 2020 proběhlo slavnostní ocenění nejlepších čtenářů za uplynulý rok. Účastnil se jej i spisovatel a publicista Jiří Jilík, který následně představil svou novou knihu Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka. 

O jarních prázdninách děti soutěžily, malovaly a hrály scénky

Jarní prázdniny se uskutečnily v termínu 17. - 21. 2. Každé dopoledne probíhal program v knihovně, městské galerii nebo v kině a zúčastnilo se ho přes 80 dětí. 

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Lovci perel

26. listopadu jsme vyhlásili vítěze celoroční soutěže Lovci perel. Vyhlášení výsledků se zúčastnily děti s rodiči, program zpestřilo vystoupení žáků literárně-dramatického oboru ZUŠ. Největší počet perel - 119, nasbírala Michaela Nekardová. 

     

Lookdesign tvorba webových stránek