Fotogalerie

Baťův kanál - ukončení 6. ročníku

Středa 10. června - plavba mezi kapkami deště - ukončení 6. ročníku Akademie

O jarních prázdninách děti soutěžily, malovaly a hrály scénky

Jarní prázdniny se uskutečnily v termínu 17. - 21. 2. Každé dopoledne probíhal program v knihovně, městské galerii nebo v kině a zúčastnilo se ho přes 80 dětí. 

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Lovci perel

26. listopadu jsme vyhlásili vítěze celoroční soutěže Lovci perel. Vyhlášení výsledků se zúčastnily děti s rodiči, program zpestřilo vystoupení žáků literárně-dramatického oboru ZUŠ. Největší počet perel - 119, nasbírala Michaela Nekardová. 

Spisovatelky Ester Stará a Zuzana Pospíšilová na ZŠ

Ester Stará a Zuzana Pospíšilová jsou uspěšnými autorkami dětských knih. Povídáním a představením své tvorby zaujaly i dětské posluchače ve Veselí n. Mor. Ester Stará besedovala se žáky 3.-5. tříd Církevní základní školy 21. listopadu, Zuzana Pospíšilová se žáky 3.-4. tříd ZŠ Hutník 27. listopadu 2019. 

Vypravěč Martin Hak nadchnul osmáky

Martin Hak 13. listopadu 2019 navštívil žáky 8. tříd Církevní základní školy, kde vypravoval příběh své babičky nazvaný O statečné babičce Jarušce. Nepoužíval žádné rekvizity, pouze pracoval se svým hlasem a žáky zapojoval svými dotazy. Byť vypravování trvalo více času než bylo naplánováno, bylo tak zajímavé, že je děti chtěly slyšet do konce. Martin Hak je svým programem přiměl přemýšlet, hledat souvislosti a vyjadřovat se.  

     

Lookdesign tvorba webových stránek