Fotogalerie

Uherský Ostroh zámek

Ani během letních prázdnin v Akademii nezahálíme. V úterý 9. srpna jsme uskutečnili výlet do Uherského Ostrohu, abychom společně navštívili zámeckou galerii a vyřešili zločin - jedná se o interaktivní výstavu věnovanou vědeckým metodám v kriminalistice. Podzemí zámku nás zase zavedlo do světa kouzel a iluzí...

Prvňáčci pasováni královnou z Knižního království

V červnu jsme ukončili celoroční projekt Knížka pro prvňáčka slavnostním pasováním na čtenáře. Děti během školního roku navštěvovaly knihovnu v rámci vyučování, na závěrečné akci dostaly už svůj průkaz a také knihu vydanou speciálně pro tuto příležitost. Před samotným pasováním děti královně předvedly, jak umí číst a mohly si již také vybrat knížku na domácí čtení.  

Červnové programy pro malé děti z cyklu BOOKSTART

Poslední programy z cyklu BOOKSTART školního roku 2021/2022 se vydařily. 9. června přivítala ty nejmenší veverka Vrtilka a dále se vše točilo kolem pohádky Malá žirafa ztratila svoje flíčky, kterou zdramatizovala Kristina Nováková Lukešová. 15. června proběhl program ke knize Botička v režiii Lenky Tillichové, děti se mohly připojit ke spoustě zajímavých aktivit.

Ukončení letního semestru 15.6.2022

Ve středu 15. června se uskutečnilo slavnostní ukončení letního semestru, kurzu U3V, jehož téma: Mistři evropského barokního malířství, studovalo 24 seniorů. Navíc dalším čtyřem bylo uděleno Osvědčení o absolutoriu. 

25. května - slavnostní ukončení 8. ročníku

Slavnostní ukončení 8. ročníku AVČ se uskutečnilo 25. května.  Po delší pauze jsme navštívili ZUŠ, kde si pro nás žáci připravili velmi pěkné vystoupení.

Olomouc II.

Do Olomouce jsme se vydali již podruhé. Je to krásné univerzitní město s bohatou historií. Tentokrát jsme prošli přes park Horní a Dolní náměstí, navštívili kostel sv. Michala...

Lookdesign tvorba webových stránek