Fotogalerie

Výlet AVČ - Napajedla, Zlín, Vizovice

Cílem výletu, který se uskutečnil 12. června 2019, bylo mít PĚKNÝ DEN. Navštívili jsme Napajedla - barokní zámek, krásnou historickou památku. Zlín - Baťovu vilu, sídlo Nadace Tomáše Bati. Vizovice - tam nás zaujala sladká prezentace v Zámecké čokoládovně, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavého ze světa čokolády. Závěr cesty se uskutečnil ve firmě Rudolfa Jelínka, která se zabývá výrobou alkoholických nápojů, především destilátů. Máme za sebou, i přes tropické teploty, další krásný výlet. Cíl byl splněn :o)

Srdcovky Českého rozhlasu

Zdeněk Junák a Jiří Kokmotos - moderátoři Českého rozhlasu Brno opět dokázali zaplnit hlavní sál kulturního domu. Vtipné historky z rádia i z natáčení seriálu Četnické humoresky, písničky v podání Zdeňka Junáka, to vše pobavilo přítomné posluchače.

Slavnostní ukončení 5. ročníku

Ukončení 5. ročníku Akademie volného času se uskutečnilo ve středu 29. května a bylo velmi slavnostní. Za přítomnosti starosty Veselí nad Moravou pana Koláře a ředitele Veselského kulturního centra pana Blažíčka byly všem členům Akademie předány pamětní listy a kniha - kronika, která mapuje události pěti let činnosti. Je dílem členů AVČ. Jedná se o příjemné završení společně stráveného volného času.

Čas motýlích křídel - křest

Slavnostní křest knihy Čas motýlích křídel spisovatelky Martiny Bittnerové byl opravdu slavnostní. Role kmotry knihy byla přidělena paní Věře Heidlerové, která svým šarmem a vtipným proslovem pobavila a okouzlila naprosto všechny zúčastněné.

Noc s Andersenem 2019

Noc z 29. na 30. března byla výjimečná pro 20 dětí, které se rozhodly nespat doma - mohly si totiž vyzkoušet nocování ve spacácích v knihovně. Během večera byla na programu seznamovací hra BINGO, soutěž k 70. výročí nakladatelství Albatros, výprava do vodní elektrárny, čtení z knihy Prašina a tematicky laděné scénky. Ráno se ještě hrály hry a děti obdržely pamětní listy a pohlednice, které zaštiťoval Klub dětských knihoven SKIP. 

Čtenáři roku 2018

Letošní slavnostní vyhlášení nejpilnějších čtenářů za rok 2018 se uskutečnilo 26. března. Děkujeme nejen oceněným čtenářům, ale také všem hostům, včetně pana Kolaříka, který již tradičně přijal pozvání na tuto akci a osobně popřál "vítězům".

     

Lookdesign tvorba webových stránek