E-knihy

Jak postupovat při stahování e-knih

Knihovny ve spolupráci s Palmknihami nabízejí svým čtenářům v rámci ročního čtenářského poplatku k vypůjčení cca 6 000 e-knih. Čtenář si z pohodlí domova jednoduše vypůjčí e-knihu přes on-line katalog knihovny, která se obratem zobrazí v knihovničce aplikace Palmknihy. V knihovničce najde přehled o vypůjčených titulech s viditelně označeným termínem vrácení. Výpůjční lhůta je 31 dnů a lze si půjčit až tři tituly najednou bez nutnosti připojení k internetu. 32. den se e-kniha sama vymaže z aplikace.

Jak začít?

1) Registrujte se v naší knihovně

2) Stáhněte si zdarma aplikaci Palmknihy pro telefony, tablety a čtečky se systémem Android nebo iOS

3) V aplikaci se registrujte stejným e-mailem, kterým jste registrováni v knihovně

Jak si e-knihy vypůjčit?

1) Přihlaste se do on-line katalogu knihovny

2) Klikněte na tlačítko „Půjčit e-knihu“ u vámi vybraného titulu

Kde svou e-knihu najdete?

Po vypůjčení naleznete e-knihu v aplikaci Palmknihy v sekci „Moje e-knihy“ (za 31 dní se eVýpůjčka sama vrátí)

Potřebujete poradit? Více o aplikaci najdete na www.palmknihy.cz/aplikace. Nebo se ozvěte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .