Lovci perel 2019/2020

Další kolo soutěže Lovci perel bylo zahájeno. Čti knihy, odpovídej na otázky a sbírej perly.

Pravidla soutěže:

• Půjč si knihu perlorodku a při čtení odpověz na otázky, které obdržíš spolu s knihou
  • Za správné odpovědi dostaneš perlu. Všechny perly budeš mít pověšené po dobu soutěže na viditelném místě v knihovně a můžeš si průběžně kontrolovat jejich počet.
  • Domů si je odneseš až po vyhlášení výsledků spolu s odměnou, pokud jich nasbíráš alespoň pět. Odměna v podobě knih, výtvarných potřeb apod. čeká na nejúspěšnější soutěžící.
  • Knihy perlorodky najdeš v knihovně vyčleněné na zvláštním místě, některé i na regálech mezi ostatními knihami. Jsou označeny samolepkou s perlou. Soutěž probíhá od 26.11.2019 do 20.11.2020.
  • POZOR - soutěžit v letošním kole můžeš i v případě, že ses účastnil soutěže v minulých letech - ale pouze s knihami, které jsi ještě nečetl.