5. ročník Akademie volného času

Akademie volného času je dlouhodobý projekt, který se věnuje volnočasovým aktivitám pro seniory. Přihlášky do 5. ročníku si můžete vyzvednout již nyní.

Akademie volného času (AVČ) je cyklus přednášek, besed, kulturních zájezdů a setkávání se zajímavými osobnostmi z různých oborů.

Členský poplatek je 150 Kč na období září - květen. Některé akce vyžadují symbolickou spoluúčast, další, pořádané knihovnou, jsou pro členy AVČ za zvýhodněnou cenu, popř. zdarma.

Program 5. ročníku

5. září   zahájení, cestopis - Izrael

12. září   zájezd Brno (odjezd v 8:00 h.)

24. září   100. výročí založení republiky

26. září   zájezd Myjava, Bradlo, Košariská (odjezd v 8:30 h.)

10. října   ...píšeme knihu - zážitky z AVČ zaznamenáváme do "kroniky", kterou budeme tvořit

17. října   literatura - Petra Dvořáková

24. října   styl - Dana Beranová (30 Kč)

31. října   cestopis - Kuba, Petr Nazarov

7. listopadu   literatura - Martina Bittnerová

21. listopadu   cestopis - Afrika, Marian Lokaj

5. prosince   zájezd - Vídeň (odjezd v 8:00 h.)

12. prosince  Vánoční čaj o druhé (30 Kč)

Přihlášky a informace: Michaela Zábelková, tel. 602 618 632, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.