5. ročník Akademie volného času

Akademie volného času je dlouhodobý projekt, který se věnuje volnočasovým aktivitám pro seniory. Přihlášky do 5. ročníku si můžete vyzvednout již nyní.

Akademie volného času (AVČ) je cyklus přednášek, besed, kulturních zájezdů a setkávání se zajímavými osobnostmi z různých oborů. Naší snahou je oslovit co nejvíce seniorů a zajistit jim kulturní a vzdělávací aktivity, jejichž prostřednictvím budou i v důchodovém věku součástí společenského života.

Členský poplatek je 150 Kč na období září - květen. Některé akce vyžadují symbolickou spoluúčast, další, pořádané knihovnou, jsou pro členy AVČ za zvýhodněnou cenu, popř. zdarma.

5. ročník bude zahájen 5. září ve 14 hodin v přízemí kulturního domu.

Přihlášky a informace: Michaela Zábelková, tel. 602 618 632, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.