Snídaně v knihovně

Zveme vás na první snídani v knihovně ve čtvrtek 17. 10. od 8:15 hod.

Říjnovou novinkou v knihovně bude Brain&Breakfast: přednášky vysílané on-line představují zajímavé osobnosti z různých oborů. Živý přenos snídaní je zpravidla každý třetí čtvrtek v měsíci od 8:15 do 10:00 hodin, přičemž na 30 minut se naváže diskusí, do které se mohou dotazy přes internet zapojit také všichni účastníci snídaně (v případě zájmu).

Přímý přenos vysílání pod názvem Stárnutí populace jako hrozba nebo příležitost? se uskuteční ve studovně knihovny.

Stárnutí populace se jako téma objevuje stále častěji. Co to ale znamená pro každého z nás? Máme se bát, že „z práce půjdeme rovnou do hrobu?“ Nebo snad hrozí ještě něco jiného než prodlužování věku odchodu do důchodu? Máme se vůbec bát nebo je na tom i něco pozitivního? A kdo mi pomůže, když budu potřebovat? Na tyhle a další otázky společně s vámi budou hledat odpovědi zakladatelka Nadace Krása pomoci a Miss World Taťána G. Brzobohatá a ředitelka nadace Michaela Stachová.

Drobné občerstvení zajištěno.