Provoz knihovny v omezeném režimu

Prosíme věnujte pozornost následujícím pravidlům, která dočasně omezí provoz knihovny

Vážení čtenáři,

vzhledem k vládním nařízením a situaci okolo pandemie je stále potřeba dodržovat určitá pravidla, abychom neohrožovali sebe ani okolí. Knihovna se prozatímně stane prostorem, který bude určen pouze na vracení a půjčování knih, nebude tedy možné trávit v knihovně čas jinými činnostmi, např. čtením denního tisku, využíváním studovny, internetu, hraním v koutku na dětském oddělení.

Tímto vás žádáme:

• dodržujte stanovená hygienická opatření včetně povinnosti nošení roušek a dezinfekce rukou při vstupu

• dodržujte mezi sebou odstup nejméně 2 metry

• vracení a půjčování knih zkraťte na nezbytně nutnou dobu, v knihách nelistujte. Deskové hry nebudou dočasně půjčovány.

• pro obě oddělení bude v provozu centrální výpůjční pult

• prosíme o ohleduplnost ke starším čtenářům - budou odbaveni přednostně

• sociální zařízení budou uzavřena

Nepřehlédněte!!!

Knihovna bude uzavřena každý den v době od 12:00 do 13:00 hodin z důvodu dezinfekce prostor.

Všechny současné výpůjčky jsou prodlouženy do konce května, není tedy nutné spěchat kvůli obavám z upomínacích výloh.